Andělská 337, 284 01 Kutná Hora, tel.: +420 327 511 243, 724 339 893, 605 171 401, email: office@ris-kh.cz

 

O firmě

Dovolte nám, abychom Vám představili naši společnost a seznámili Vás s komplexními službami v oblasti realit, které poskytujeme.

Firma byla založena v roce 1991. Na trh nemovitostí vstoupila pod označením RIS, které tvoří počáteční písmena, vyjadřující náplň její činnosti: Realitní a Investiční Služby. V roce 2002 došlo k transformaci z původní realitní agentury na společnost s ručením omezeným. Od začátku činnosti firmy bylo cílem poskytovat všem klientům naprosto komplexní, levné a garantované služby. Byl kladen důraz především na vysokou profesní odbornost a morální kvality zaměstnanců a všech spolupracovníků.

Kontakty
Při řešení finančních záležitostí klientů nyní spolupracujeme s nejdůvěryhodnějšími českými peněžními ústavy a pojišťovnami. Klienty zastupují v komplikovaných případech s námi spolupracující špičkový advokáti. Přestože je činnost firmy soustředěna zejména do okresů Kutná Hora a Kolín, dokážeme v součinnosti s dlouholetými obchodními partnery zajistit služby pro zákazníky po celé republice.
Právní forma agentury je právnická osoba – společnost s ručením omezeným.

V podpoře vzdělávání se R.I.S. KUTNÁ HORA – realitní agentura s.r.o. orientuje zejména na oblast, jež je hlavním polem její působnosti – tedy na veškerou problematiku okolo nemovitostí a všeho souvisejícího. Pro tuto činnost nezvolila formu sponzoringu vzdělávacích akcí, ale přímé a bezúplatné poskytování veškerých (včetně právních) informací, které s tímto tématem souvisejí. Cílem této činnosti agentury je podpořit všeobecné právní vědomí a napomoci orientovat se běžnému občanovi v zákonech často se měnících různými novelami.
Svěřte nám svá přání, potřeby či starosti kolem nemovitostí a my Vám nabídneme kvalitní služby, na které se můžete spolehnout i v dnešní zvláštní době.